Slovak and Czech

Hrozba vzdušných úderů na Sýrii! Třetí světová válka? Žádnou válku, kromě třídní války!

Hrozba vzdušných úderů na Sýrii! Třetí světová válka?

Žádnou válku, kromě třídní války!

Více než 110 000 mrtvých, dva miliony uprchlíku v okolních zemích a vice než tři miliony v rámci země, 130 000 zatčených nebo pohřešovaných, tuny bomb, střel, dělostřeleckých granátů, tříštivé pumy… Tohle je realita války v Sýrii už dva a půl roku.  read more »

Certified Nursing Assistant Throughout Enormous Internationally Have to have

02/13/2013 - 00:51
Etc/GMT

A lot of of people develop upward with a fantasy to adopt nursing jobs as being a job. People today who have concern for human race, tend to be smooth hearted and generally feel calm by simply assisting other people are the ideal due to this job.  read more »

Excellent Mobile Site Style Guidelines For Rising Usability

01/25/2013 - 00:22
Etc/GMT

People today are inclined to use their mobile phones to access numerous social networking web sites as well as to browse, instead of typically for the purpose of contacting a person. Most of the people now carry cell phones with world wide web capabilities. Maintain the contents from the website uncomplicated and be certain that your menu bars are straightforward to read.  read more »

Vajcak_1

Vajcak_1_cover.jpg

Vajčak - Review of East Slovak literature, #1, Jeśeň 2011
Hlaśňik Vichodoslovenskoho združeňa VALAL

OBŠAH:
Peter Moskaľ "Moski" - Pankpop
Ivan Meďeši "Šuker" - Špaciri po spodku dunca
Bombuľare - www.DavidovskaKreu.tk
vitvarni kucik - Bukovohorska keramika
Mirko Horňak "Kole" - Pľuvaňe i druhi pisňi
Jožko Jenčo a KĽUD - Džvirata na koncu deskoch  read more »

CHYBA #4 vs. JINÝ ÚHEL POHLEDU (split zine)

chybazine4-1.jpg

Chybě n.4 najdeš téměř jen a pouze poezii převážně od lokálních autorů. Onu výjimku tvoří několik málo komiksů. Jinak celý zin byl tvořen totální metodou DIY, monitor s klávesnicí tentokrát vystřídaly nůžky, lepidlo a pero. Je to zároveň split zine s Jiný Úhel POhledu, kde si přečtete o anarcho křesťanství a podobně..

download zde: http://chyba-crew.xf.cz/chybazine4.pdf

or

http://zinelibrary.info/files/chybazine4.pdf (8.35 mb)

CHYBA #5

Sloupky, komixy, freeganství, 1. Máj, lyrika, rozhovor s rumunsko/ polsko/ německou kapelou Critica Radicala, pohádka, report z koncertů v Barceloně, recenze, tour report Ruce Po Obrně z německejch squatů...

download zde: http://chyba-crew.xf.cz/chybazine5.pdf

Prima cesta nr. 6

06 - Výchova a vzdělávání-1.jpg

Prima cesta nr. 5

05 - Muži v patriarchátu-1.jpg

Prima cesta nr. 4

04 - Žena a antifašismus-1.jpg

Prima cesta nr. 3

03 - Žena v jazyce-1.jpg

Prima cesta nr. 2

02 - Pornografie-1.jpg

Notes from the class struggle: small group workplace organising

classstrugglenotes-1.jpg

This pamphlet aims to show what small groups and unions can achieve in workplace disputes. These examples and analyses of successful small-scale actions should prove instructive to workers in a variety of fields from a variety of backgrounds, whether they are in the transport or manufacturing sector, students or illegal immigrants, or are employed in another branch of industry. The articles collected here show that through creativity, organization and fighting spirit small groups of workers and activists are more than able to hold their own against the bosses.  read more »

CHYBA #3

titulka

Třetí číslo Chyba zine. Historie kapelky Flux of Pink Indians. Rozhovory s Němou Barikádou a Degenerací a navíc interwiev s členem rumunské kapely Pavilionul 32. Plus Do it yourself návod na pár užitečnejch věcí. Plno recenzí a pár reportů a mnoho dalšího..

CHYBA #2

logo chyba

Druhé číslo Chyba fanzinu. Historie anarcho-punkové legendy Crass. Články o Etice, mučení věznů, škodlivosti kouření a netoleranci kuřáků , graffity, opět komix a bonusem je tentokrát křížovka o ceny.

Second issue of DIY fanzine written in Czech.

CHYBA #1

chyba logo

První číslo DIY fanzinu. Historie Varukers, rozhovor s VAP a Patníkem. Články o FNB, IDETu, vztazích, Falun Gong, sexismu. Spousta recenzí, reportů, trocha poezie a jako třešnička na dortu vtipný komix.

First issue of DIY fanzine written in Czech. interviews,music,DIY,falun gong,...

Syndicate content